na GOODLUCK Sprzedaż hurtowa produktów rolnych

Xinjiang Goodluck import & export Co,Ltd.

Xinjiang Goodluck import & export Co, Ltd., założona w 2019 roku, znana jako profesjonalny producent i sprzedawca zajmujący się dostawą produktów rolnych. Znajduje się w parku przemysłowym Ayinke, 2 km od 103, 2 km drogi krajowej 314, Ayikule Town, Aksu Miasto, dzielnica Aksu, Xinjiang. Cieszymy się wygodnym transportem. Nasze główne produkty to orzechy włoskie, jądra orzecha włoskiego, nasiona dyni, pestki dyni, rodzynki, nasiona słonecznika, fasola mung. Poza tym dokładamy wszelkich starań, aby opracowywać nowe produkty, aby spełnić różne wymagania. Nasza firma posiada kilka zaawansowanych linii produkcyjnych, baz rolniczych i magazynów, dzięki czemu nasza produkcja jest duża i stabilna.

„Jakość to życie przedsiębiorstwa. Uczciwość to dusza przedsiębiorstwa!” Bazując na tej zasadzie, nasi doświadczeni pracownicy są zawsze dostępni, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić pełną satysfakcję klienta. Zawsze jesteśmy oddani ścisłej kontroli jakości i odpowiedzialnej obsłudze klienta. Ponadto uzyskaliśmy inspekcję wejścia-wyjścia i kwarantannę certyfikatów jakości i wagi Chińskiej Republiki Ludowej. Nasza firma ma ponad 15-letnie doświadczenie w globalnym dostarczaniu produktów rolnych, dobrze przyjęte przez klientów na całym świecie, takich jak Ameryka Północna, Europa, Bliski Wschód i ect.

Istnieje wiele scenariuszy zastosowań naszych produktów, na przykład przetwórstwo spożywcze, catering, przekąski, fast food. Zobaczysz nasze produkty w wielu znanych potrawach w różnych częściach świata.

W celu promowania wzajemnego rozwoju mamy szczerą nadzieję na współpracę z naszymi przyjaciółmi z całego świata na zasadzie równości i wspólnych korzyści. Jeśli masz jakieś nowe pomysły lub koncepcje dotyczące produktów, skontaktuj się z nami. Cieszymy się, że możemy z Tobą współpracować i wreszcie. przyniesie ci satysfakcjonujące produkty.